Ali Eren Babür

Ali Eren Babür – Otel Sahibi

Dansevi bence isinde uzman kadrosu ,sicak ortami, güleryuzlü egîtmen ve ögencileri ile Bursanin kuskusuz en köklü ve  kaliteli dans okuludur.

Dansevinde kendimi mutlu hissediyorum çünkü: Dansevi benim Bursadaki evim. Dincer hoca babam ,Seyhan hoca annem ,arkdaslarim kardeslerim ,abilerim ve ablalarimla sahip oldugum büyük bir aile . Ee insan ailesinin yanında mutsuz olabilir mi? :).bitmeyen enerjisiyle hayatıma renk katan insanların bulunduğu yegane mekan.günde 3 kez uğrar şarj olur hayatıma devam ederim.

Dansevi bana dansın yanı sıra ömür boyunca sürecek sıcak dostluklar ,kendinden eminbir duruş ,özgüven ,rekabetçi bir kişilik kazandırdı.Başarıya ulaşma yolunda azmetmenin önemini ,ego kontrolünü ,çalışma ve başarma arasındaki doğru orantıyı daha net görmemi ve hayata daha neşeli mutlu ve umutlu bir insan olarak bakmamı sağladı.

Bursa Hilton Dansgeceleri: Bursanın en kaliteli dans okuluna yakışır bir mekan olan hilton speedcity de yapılmakta .Djliğini Dinçer Dişlon yapmış olduğu gece misafirlere  gerek müzikleri gerek ses kalitesi ve geceye katılımcılarıyla ileri,başalngıç,orta seviye hatta dansla hiç ilgisi olmayan kişilerin bile gelip dilediğince eğlenebileceği bir aktivite sunmaktadır

Biryer düşünün hamuru mutlulukla yoğrulmuş olsun içerisine biraz genç biraz yaşlı ,biraz kız biraz erkek ,biraz büyük biraz küçük insanlar katın .bu insanların küçük küçük hayatları büyük büyük mutlulukları ,sevgileri,heycanları,dostlukarı olsunbu tablonun arka fonuna bir de müzik ekleyin işte burası Dansevi bu tabloyu görmek beni herseferinde mutlu etmiştir:)

Seyhan Dişlon: dansçı olmanın bütün özelliklerini taşıyan ,ülkemizi defalarca yurtiçi ve yurtdışında temsil etmiş elde ettiği başarılar sayesinde  bursanın en başarılı kadınlar sıralamasında başı çekerek bunu tescillendirmiştir .Çok başarılı bir sporcu olmasının yanısıra oğlunun birtanecik annesidir:)

Dinçer Dişlon : Türkiyede ve dünyada kendini kanıtlamış ,yaptığı çalışmalarla Türkiyede dansın gelişimine ve ilerlemesine büyük katkılar sağlamış tatlı sert diye tabir edilen 🙂 ileri görüşlü ,vizyonu geniş, yaptığı işi iyi bilen Türkiyede dansın ordinaryüsü diyeblieceğim nadir bir kişilik .