Ayça Orhan

Ayça Orhan – Uluslararası İlişkiler Uzmanı

Dansevi parlak başarılı geçmişi ve devamlılığını koruyan geleceği ile her yaştan insanı bünyesinde toplayan kocaman bir ailedir. Uzman eğitmenleri Türkiye’de ve Dünya’da büyük başarılara imza atmış ve her köşesi kupalarla dolu köklü ve güçlü bir dans okuludur. Bursa ‘da en iyi dans okullarının öncüsüdür ve her zaman eğitimi ve uzman kadrosu ile ilk sırada yer alır . Setbaşı’nda ve Özlüce’de şubesi olan Dansevi tüm dans severlere her zaman ulaşmayı hedefler . Uzman dans eğitmenler eşliğinde huzurun adresinde kendinizi kuş gibi hissedebilirsiniz .

Dansevi’nde kendimi mutlu hissediyorum çünkü aldığım eğitim dışında eğitmenlerimizin ve öğrenci gurubumuzun sıcak ortamı bana aradığım huzuru veriyor. Aldığım eğitimimde ise her gün yeni bir şeyler öğrenmek ve bunları yapabildiğimi görmek beni daha da mutlu ediyor .

Dansevinin hayatıma çok büyük katkıları oldu . Fiziksel anlamda değişimim oldu.  İlk geldiğim günden bu yana kilo verdim ve daha forma girdim . Dans ettiğim için her yeni güne daha zinde başladım. Fiziksel görünüm dışında  karakterime de olumlu etkileri oldu.  Daha pozitif , güçlü ve mutlu bir insan oldum. Daha önce farkına varmadığım özelliklerimi keşfettim. Bunları keşfettikçe daha da bağlandım Dansevine çünkü beni iyi hissettiriyor .

Dansevi’nin efsane Latin gecelerini tüm Bursa bilir ve Bursa’da organizasyonda en ön sırada yer alır . Başta eğitmenlerin mükemmel oluşu ve mekanın nezihliği oraya koşarak gitmenize sebep olabilir . Her dans gecesini iple çekiyorum . Benim gibi bir çok dans sever arkadaşımla birlikte dansın tadına varıyoruz .

Dansevi’nde insanlar mutlu olur çünkü dansevi çikolata gibi.. Dansevi’ne gittiğim anda salonun kokusunu içime çektiğimde huzur hissediyorum ve doyamıyorum . Bahsettiğim gibi sıcak ,samimi ve sevecen öğrenci ortamı ve başarılı ,sevgi dolu uzman eğitmenlerin yaklaşımlarnı gördükçe motivasyonunuz her zaman en üst seviyede kalıyor.

Dansevi’ne girdiğiniz andan itibaren gülen bütün yüzler size çevrilir “hooooooşgelllldiiinnn” denir . Bunu görmek beni çok mutlu ediyor . İnsanların güler yüzlü ve mutlu oluşu, birbirimize olan naifliğimiz, ince düşünceliğimiz gerçekten doğru adreste olduğumuzun kanıtı.

Seyhan Dişlon… Seyhan Dişlon… Bu isim ve soy ismi defalarca saygıyla ve onurla anabilirim.. Seyhan Dişlon benim idolümdür.. Seyhan Dişlon verdiği eğitimde öğrencilerine gereken özeni ve hassasiyeti gösteren alanında uzman eğitmendir ve sportif olarak bir çok başarılara imza atmıştır. Aynı zamanda tertemiz bir yüreği olan bir abladır. Miniklerimize annedir .

Dinçer Dişlon.. Karakterindeki eğitici ve öğretici yapısından dolayı  Dinçer Dişlon’u lider ve başarılarından dolayıda  kral olarak görmekteyim. Onun öğrencisi olmak her zaman bir ayrıcalıktır.  Şampiyonlukları ile adını Dünya’ya duyurmuş profesyonel dans eğitmenidir. Fikirleri çok değerlidir . Her konu da bilgiye sahiptir. Aynı zamanda iyi bir dinleyici ve yol göstericidir.