Emre Dölener

Emre Dölener  – Bilgisayar Öğretmeni

Dansevi , Bursa’nın en köklü dans okuludur ki bu yüzden insanlar bu dans okuluna yoğun bir şekilde kayıt yaptırıyorlar.Baş eğitmenimizin de Dinçer Dişlon olması , bizim yurt içi ve yurt dışındaki yarışmalarda,organizasyonlarda daha rahat tanınmamıza ve boy göstermemize yardımcı oluyor.

Dansevi bir aile gibi birbirine bağlı olduğu için burada kendinizi mutlu hissetmemeniz pek mümkün olmuyor.

Dansevi bana müzikalite , estetik , koreograflık ve profesyonellik kattı ki bunların en fazla 3 tanesi öğretilebilir genel olarak fakat Dansevi’nde kendi kişilik özelliklerinize göre farklı alanlarda uzmanlaşabilir ve yeni yeni özelliklerinizi keşfedebilirsiniz.

Dansevi dans gecelerini, bu okula yaraşır bir kalitede olan Hilton Otel’inde yapmaktadır.Bu gecelerdeki kalite de otele girişinizden gece sürecine ve sonrasında bitimine kadar giderek artmaktadır ve gece sonunda evinize mutlu bir şekilde dönmeniz amaçlanarak gercekleştirilen nacizane bir Dansevi organizasyonudur.

Dansevi’nde insan gerçekten dans edebildiği için mutlu olur çünkü yürüyen herkes dansedebilir fakat daha bu özelliğini keşfetmemiş olabilir.Dansevi bu keşfetme sürecini sizin adınıza hızlandırmaktadır.

Dansevi’nde mutlu insanları görmek , bu dans evinde işlerin yolunda gittiğini ve buradan hiçbir şekilde kopulmaması gerektiği hissini bana yaşatmaktadır.

Seyhan Dişlon,hayatımda gördüğüm en çalışkan ve bir o kadar da hızlı dans hocalarından ve en duyarlı ve içten annelerinden birisidir.Kendisini tanıdığım zamandan itibaren bütün zorluklara ve olumsuzluklara rahatlıkla göğüs germiş ve bunlarla yaşamayı profesyonelce yürütmüş,çok naif bir kişiliktir.

Dinçer Dişlon , hayatınızda pek karşınıza çıkmayacak şekilde , her konuda yorum yapabilen ve fikir yürütebilen , siyaha beyaz deyip , sizi bunun gerçekten beyaz olduğuna inandırabilecek yetenekte ikna edici olan , yabancı ve kötü niyetli insanlar karşısında kendini gayet iyi savunan ve karşısındakinin gücüyle karşısındakini devirebilen (mecazi) , öğrencilerinin ve tanıdıklarının karşısında da gayet alçak gönüllü,sempatik ve esprili bir kişiliktir.