Gupse Çetin

Gupse Çetin – Öğrenci

Evimden bile daha huzurlu hissettiğim tek yer. Salonlar geniş,yeterli,show çalışmak,yarışmaya hazırlanmak ya da sadece dans etmek icin gayet harika.Gerek tasarımı gerek üyeleri gerek egitmenlerin ictenligi ve derslerin kalitesiyle dansevi gerçekten bir Dans Evi.

Çünkü dans zaten gerçekten gönül vererek yaptığım,yapmaya çalıştığım bir iş. Bir de dansevi gibi yardımsever ve yetenekli üyeleri olunca insan nasil mutlu olmasın?

Dansevi bana gerek dans gerek insanlık hakkında gerçekten cok sey kattı. Nasıl disiplinli çalışılır? Ne kadar çalışırsam nerelere gelebilirim? vb. Ayrıca tecrübe konusunda da kesinlikle dansevinin üstüne yok.

Dansevinin dans geceleri kesinlikle daha çok katılımı hak ediyor. Harika şovlar, çok kaliteli zamanlar ve haftanın yorgunluğunu atmak için mükemmel bir şans. Ayrıca grup dans etkinlikleri de ayrıca bir eğlenceli.

Çünkü dansevinde gerçekten bir ev samimiyeti olur. Her ne kadar dans ederken çok net ve disiplinli olsak da ya da her ne kadar birey olsak da dersten çıktığımızda yine bir aileyiz.

Dansevinde mutlu insanları görmek beni gerçekten olduğumdan daha mutlu ve işe yarar  hissettiriyor. Bütün sıkıntılarımı unutup sadece dans ediyorum . Sanki her şey yolundaymış gibi geliyor.

Seyhan Dislon gerek eğitmenliği gerek dans edişi gerek insanligiyla gerçekten örnek aldigim ve dersine her girdiğimde kendimi şanslı hissettiğim tek bayan. Başarılarından sanırım söz etmeme bile gerek yok soyleyebilecegim tek sey  her sekilde ve her konuda yardimci ve guvenilir kişiliği. Gerçekten taninmaya  değer birisi.

Dinçer Dislon sanırım ders aldığım en tecrübeli dans egitmenim ve yine kişiliğine rahatlığına dans ederkenki ictenligine ve problem cozme becerisine hayran oldugum bir insan. Derslerde gayet ciddi olsa da yine en gergin ortamlarI bile yumuşatmayi bilir. Başarılarından zaten söz etmeyeceğim. Dincer Dislon da kesinlikle tanınması ve ders alınması gereken insanlardan birisi.