Irmak Altınok

Irmak Altınok – Öğrenci

Dansevi kaliteli bir dans okulu. Aynı zamanda eğitmenlerinin başarısı derslerinde de kendisini gösteriyor ve disiplinli çalışma sistemiyle başarıya ulaştırıyorlar. Dansevi, diğer dans okulları ile arasındaki farkı uluslararası başarılarıyla ortaya koyuyor.

Dansevi’nde kendimi mutlu hissediyorum çünkü pozitif bir enerjisi var. Eğitmenlerim ve arkadaşlarım benim ikinci ailem. Aidiyet duygusunu oturtmuş bir dans okulu. Adı üstünde Dansevi. İkinci evim. İstediğim zaman gidip kurumun salonlarından ve avantajlarından faydalanabiliyorum.

Dansevi bana vücudumu sevmeyi öğretti. Dans edebildiğimi ve bu konuda başarılı olduğumu gösterdi. Dansevi bana eleştiriye açık olmayı ve sosyal olmayı öğretti.

Dansevi’nin geceleri Bursa’da gördüğüm en kaliteli etkinliklerden biri. Mekan olarak en başarılı yerler seçiliyor. Aynı zamanda ulaşım eğer bir sıkıntı olursa, kursiyerlere her türlü kolaylık sağlanıyor.

Dansevi’nde insanlar sosyalleştiği, kendine güveni arttığı, kendine bir yere ait hissettiği için mutlu olur. Dans etmek en iyi sporlardan biridir ve spor insanı hem mutlu eder hem de sağlıklı kılar.

Dansevi’nde mutlu yüzler görmek enerjimi ve modumu yükseltiyor. Daha fazla orada bulunmak ve bir şeyler yapmak istiyorum.

Seyhan Dişlon çok başarılı bir dansçı olmasının ötesinde çok başarılı bir eğitmen. Güleryüzlü ve açıklayıcı tavrıyla hepimizin kalbini ısıtırken sorularımıza ışık oluyor.

Dinçer Dişlon babacan olduğu kadar otoritesiyle de bizi güdüleyen can hocamız.