Nagihan Ergiyen

Nagihan Ergiyen – Resim Öğretmeni

Altı yıl önce tanıştım Dansevi ile. Kapıdan girdiğimde sadece dans öğreneceğim diye düşünmüştüm. Oysa yepyeni bir dünyaya adım attığımı sonradan anladım. Sıcacık, eğlenceli ve çok neşeli bir dünya Dansevi.

Orada çok mutluyum çünkü yeni insanlar yeni ufuklar demekti. Dostluklar müzik ve dansla da harmanlanınca hayat daha da zenginleşti. Dansevinde olmak evde olmak kadar doğal, rahat ve bir o kadar da eğlenceli. Dans aralarında yapılan sohbetler ayrı bir keyiftir Dansevinde.

Dansevi hayatıma renk kattı. Müzikleri hissederek dinlemeyi öğrendim Latin müzikleri ile çoştum. Romantik komedi filmlerindeki gibi yollarda bile rahatça dans edebilme cesareti kazandım.

Eğlence anlayışım yepyeni bir boyut kazandı dans geceleri ile. Artık ev oturmaları zaman kaybı, yemekler, sıradan kulüpler neşesiz olmaya başladı. Eğlenmek artık dans geceleri demek.

Dansevinde insanlar mutlu olur, güzel sohbetler, hep gülen yüzler vardır orada. Dertler konuşulmaz, hep hayatın olumlu tarafı sergilenir. Müzik, gülen yüzler sihirli bir iksir gibi herkesi etkisi altına alır.

Dansevinde mutlu insanları görünce siz de mutlu olursunuz. Herkes dertlerini o kapının dışında bırakır. Hayat orada hep neşelidir. Zamanla bu tüm hayatınızı ele geçirir.

Seyhan Dişlon benim hayatımda özel bir yere sahiptir. Yılların verdiği bir sıcaklıkla oluşan dostluğunu seviyorum. Evde, derslerde, günlük hayat içinde bir Seyhan ki çok doğal ve insancıl. Ama sahnelerdeki Seyhan ki çok ateşli bir dansçı, afeti devran ve çok kıskandığım bir kadın.

Dinçer Dişlon güçlü bir karakter. Marka bir isim.  İradesini, düşünce biçimini ve zekasını takdir ettiğim, zaman zaman eleştirebildiğim ve eleştirilerime sabırla açıklama yapmasını da beğendiğim bir insan. Onunla konuşan herkes zenginleşir. Onunla eğlenirsiniz, bilgilenirsiniz, onunla geçen zamanları asla kayıp görmezsiniz.