Sarper Dündar

Sarper Dündar – Öğrenci

Dansevi, ilk başta isminde olduğu insanların dans ederken evlerinde oldukları hatta olduklarından daha mutlu ve rahat olmalarını sağlayan bir yer.

Dansevinde kendimi evimde olduğum kadar rahat hissediyorum ve buna ek olarak dans edebiliyorum nasıl mutlu olmaz biri böyle bir yerde.

Dansevi daha çok sosyalleşmemi sağladı ve kendime güvenimi arttırdı.

Dansevinin dans geceleri bursadaki ve türkiyedeki birçok dans gecesinden daha iyi bir mekanda ve daha enerjik şekilde geçiyor.Insanlar birbirleriyle sosyalleşip aynı zamanda güzel dans gösterileri izleyebiliyorlar.

Dansevinde insanlar öğrenciler arasındaki aile ortamında olabildiğince mutlu olabilir.Dansevinde insan belirli bir süre geçirdikten sonra kendini oraya ait hissetmeye başlıyor.

Dansevinde mutlu insan görmek alıştığım bir görüntü çünkü dansevinde mutsuz insan görmek garip olan birşey.Dansevinde mutlu insan görmek beni de mutlu ediyor çünkü mutlu olan ve başkalarını mutlu edebilen insanlarla olmak güzel birşey benim için.

Dinçer ve Seyhan Dişlon dansevi gibi güzel bir yapının devamını sağlayan muhteşem insanlar olduklarını düşünüyorum.Sadece sosyal açıdan değil aynı zamanda eğitim açısında dünyada görüp görebileceğiniz en iyi çifte karşı karşıya geldiğinizi düşünmeye başlıyorsunuz onlarla belirli bir süre geçirdikten sonra.