Serdar Çetinkaya

Serdar Çetinkaya – Coğrafya Öğretmeni

Dansevi bir kapı. Güzel  zaman geçirmek isteyenlere, amacı sadece biraz hareket etmek olanlara, çocuklarına bir hobi oluşturmaya çalışanlara , dansla yaşamak isteyenlere, hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşıp eğlenmek mutlu olmak isteyen herkese açılan bir kapı. Şampiyonları, eğitmenleri ve çalışanları ile Bursa ve Türkiye’nin en önemli dans okullarından.

Dansevinde kendimi çok mutlu hissediyorum.  Kendim oluyorum çünkü. Dans ederken attığım her adımda daha da özgür hissediyorum.  Hayatın getirdiği tüm gerginlikleri, sıkıntıları unutuyorum.  Bu da Dansevini vazgeçilmez yapıyor benim için.

Dansevi hayata bakış açımın değişmesinde önemli rol oynadı.  Kendimle barışmamı, önce kendime sonra etrafımdaki herkese gülümsememi sağladı. Kilo verdikçe hareket özgürlüğüm arttı. Yürümeyi, oturmayı, dik durmayı öğrendim.  Sanırım Dansevinin bana en büyük katkısı sağlık ve mutluluk oldu.

Her hafta Hilton’da düzenlenen Dans geceleri  rahatça gidip kaliteli zaman geçirilebilecek önemli bir organizasyon. Üstelik herkese açık. Dansevinin düzenlediği bir geceye gelip eğlenmeyen kimseyi görmedim doğrusu.

Mutluluk, kahkaha bulaşıcıdır. Dansevindeki mutluluk  Dansevinin işini severek yapan eğitmenlerinden başlayıp tüm öğrencilere yayılıyor.

Seyhan Dişlon… Tanıdığım en enerji dolu, pozitif, disiplinli kendinden emin insanlardan biri. Karşısındaki kişiye güven veren sağlam bir duruşa sahip. Güçlü kadın denildiğinde ilk aklıma gelen isimlerden birisi. İnanılmaz bir eğitimci. Her dersinde sizi kendine daha da hayran bırakıyor.

Dinçer Dişlon… Kesinlikle o bir dans eğitmeninden fazlası. Dans konucundaki bilgi ve başarıları tartışılmaz.  Biraz sohbet etmeniz bile onun ne kadar ileri görüşlü, çözüm odaklı olduğunu hayata bakış açısının size neler katabileceğini anlamanız açısından yeterli.

Her ikisini de tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.